Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Linda\", \"Robak\", \"Lenek\" i \"Leon\" znów za kratkami

Utworzony przez fetwhbe, 3 czerwca 2009 r. o 12:41 Powrót do artykułu
magia napisał:
ty nadmuchana lalu lenarta sama cpasz i falszylwie oceniasz ludzi jestes nikim od wlodawy sie odpier*** i tak jest dla ciebie laskawa a ty jestes najwieksza żdzirą rzeczpospolitej polskiej i nic bez niego nieznaczysz a i on byl nikim zwyklym miejskim bandziorem i dzieciencym morderca mamy nadzieje ze jego trzej synowie beda gorzko plakac po takim ojcu zwlaszcza ci dwaj bo jego najmlodszy syn bedzie dumny z tatusia bojego madra mamusia mu to wpoi
HUJU-ĆPAJ MNIEJ ALBO DILERA ZMIEŃ A OD LENARTÓW SIE ODP...ŚMATO POSPOLITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='magia' date='15.11.2009, 00:58:44' post='193374'] ty nadmuchana lalu lenarta sama cpasz i falszylwie oceniasz ludzi jestes nikim od wlodawy sie odpier*** i tak jest dla ciebie laskawa a ty jestes najwieksza żdzirą rzeczpospolitej polskiej i nic bez niego nieznaczysz a i on byl nikim zwyklym miejskim bandziorem i dzieciencym morderca mamy nadzieje ze jego trzej synowie beda gorzko plakac po takim ojcu zwlaszcza ci dwaj bo jego najmlodszy syn bedzie dumny z tatusia bojego madra mamusia mu to wpoi Kurde dajcie juz spokoj,jaki to ma sens,pilnujcie ludziska swoich spraw,każdy świety.tak chciala,tak ma,nic nam do tego.a dzieci nie będa płakac,nie martw sie,raczej to Marek zapłacze za lat kilkanascie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZE NA MÓJ TEMAT NIE PISAĆ,TO NIE FORUM O MNIE.A CO DO MOJEGO MĘŻA,NO CÓŻ...PROPONUJEMY WAM ZAŁOŻYĆ KÓŁKO RÓŻAŃCOWE I DŁUGO SIĘ MODLIĆ,MOŻE BÓG WYBACZY WAM TĄ GŁUPOTE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~MARTA~ napisał:
PROSZE NA MÓJ TEMAT NIE PISAĆ,TO NIE FORUM O MNIE.A CO DO MOJEGO MĘŻA,NO CÓŻ...PROPONUJEMY WAM ZAŁOŻYĆ KÓŁKO RÓŻAŃCOWE I DŁUGO SIĘ MODLIĆ,MOŻE BÓG WYBACZY WAM TĄ GŁUPOTE.
ha ha dobrze napisałaś im dziewczyno,to się nazywa gościnność Włodawy,stare dewoty w oknach od rana do nocy i tylko intararara życie innych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tylko w mordzie mocni i to na forum obesrane cioty! Skoro Marek jest nikim to prosto w twarz jemu to powiedzcie! Powinien was wszystkich wjebać do piachu je***e konfitury a ja z chęcią pomogę!Na temat włodawy to się nawet nie wypowiadać pedały bo po 22 to już obesrani w domu siedzicie aby tylko w ryj nie dostać! Pozdro chłopaki!!! Jebać konfitury!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego zje***ego lena-rta powinni na elektryczne krzesło.najpierw sprzedawał narkotyki pozniej wszystkich wspolnikow z dupy strzelil frajer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fazi napisał:
tego zje***ego lena-rta powinni na elektryczne krzesło.najpierw sprzedawał narkotyki pozniej wszystkich wspolnikow z dupy strzelil frajer.
nie fazuj tyle bo masz łeb sprany,od p.L to się odp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ciebie fazi napisał:
nie fazuj tyle bo masz łeb sprany,od p.L to się odp...
nowe wiesci lenek frajersprzedal kumpli a sam chodz dmuchany cwel a ta jego czarna tancerka w szpitalu podobno cycki powiekszala i zle z nia hahahaha alez i ona brzydka jak siedzial to p....s bez zebow ja pos....al
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze zemsta bd slodka, takich rzeczy chlopaki nei zapomna. pzdr dla nich. 10% szcun bo umia cos zrobic a nie dodawac anonimowe komentarze na forum a w rl odwracajaj glowe i sraja po gaciac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Wszyscy tylko w mordzie mocni i to na forum obesrane cioty! Skoro Marek jest nikim to prosto w twarz jemu to powiedzcie! Powinien was wszystkich wjebać do piachu je***e konfitury a ja z chęcią pomogę!Na temat włodawy to się nawet nie wypowiadać pedały bo po 22 to już obesrani w domu siedzicie aby tylko w ryj nie dostać! Pozdro chłopaki!!! Jebać konfitury!!!!!
i co złamasie je***y broniles swojego guru a to zwykly rozje***y frajer z waszej fiejowskiej pier***onej wlodawy!!! chamy je***e bite decha!!!z was takie gangstery wszystkim wam sie kiedys to zemsci a w szczegolnosci tej starej kur*** i lenartowi.. OD GANGSTERA dO FRAJERA!!! wy chamiska wlodawskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mom napisał:
i co złamasie je***y broniles swojego guru a to zwykly rozje***y frajer z waszej fiejowskiej pier***onej wlodawy!!! chamy je***e bite decha!!!z was takie gangstery wszystkim wam sie kiedys to zemsci a w szczegolnosci tej starej kur*** i lenartowi.. OD GANGSTERA dO FRAJERA!!! wy chamiska wlodawskie
za te pomówienia jeszcze sam odpowie!!! chamisko je***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o w d*** misia tatrzanskiego na czym wy latacie dajcie dziewczynie spokoj zal wam d*** sciska ze was na solarke niestac twardziele co sie na necie potrafia tylko pruc smiechu warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co zrobil to zrobil ale i tak ostry chlopak w pryeciwienstwie do 80 procent lubelakow co siedzi i daje d dupy jeden na drugiego u pana wychowka smiechu ku*** warte psy je***e mialem konika do sprawy za pobicie w wiezieniu prokurator smial sie z ku*** jak prosila zeby na pol kary wyjsc szacun dla prawdziwych ludzi patrzcie kogo macie w swoich szeregach i na jakosc koniki a nie na ilosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa to tak niedlugo sprawa ale bedzie ciekawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawny napisał:
nowe wiesci lenek frajersprzedal kumpli a sam chodz dmuchany cwel a ta jego czarna tancerka w szpitalu podobno cycki powiekszala i zle z nia hahahaha alez i ona brzydka jak siedzial to p....s bez zebow ja pos....al
sliczna ta Martusia i taka madra zostawila Marka,bo sie na niej znecal psichicynie i fiyzcznie,sliczna czarnulka szacunek do niej wielki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty ku*** je***y konfidencie daj ludzia zy to ze sie rozjebales z predkoscia swiatla to nie znaczy ze wszyscy musza miec klopoty przez ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenek to jebana kurwa i Konfident !!! Wyjebał do Anglii ze strachu ze go znajdą.A tą jego Martusie jebią wszyscy w okolo.Cwel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ciebie iras! Nie znam ciebie,ale sądząc po twojim komentarzu jesteś huj..! nie znasz mnie ,a wypisujesz na moj temat takie klamstwa! wstydź się społeczniaku Wlodawski.... chyba żona ci dupy nie daje...bo tylko dup czenie ci w głowie!!! pozdrawiam Marta Lenart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iras ty nie doinformowany durniu,Marta jest po rozwodzie już 4 lata,A Marek dla twojej wiadomosci jest w Szwecji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iras ty cwelku.. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...